درباره

aboutدرباره موسسه مشاوره آتا
موسسه مشاوره آتا در سال 2002 تاسیس شده است,با سابقه درخشان و چشم اندازی که پیش انداز در این بخش است,جایگاه خود را در بین شرکت های مشاوره ای قابل اعتماد در ترکیه پیدا کرده است.
موسسه مشاوره آتا, به طور عمده در 5 بخش خدمات رسانی می کند که شامل, خدمات مشاوره, رسانه فناوری اطلاعات, ورزش و منابع انسانی.
در کنار این خدمات, موسسه مشاوره آتا جایگاه رهبری در زمینه مسولیت اجتماعی فعالیت ورزش های معلولین به عهده گرفته است.
در کنار این موفقیت, بازدهی موسسه مشاوره آتا بهمراه سبک مدیریت مشتری محور این موسسه نقش بسزایی داشته است. این رویکرد نه تنها به منظور سود مالی بلکه به علت منفعت مشترک آگاهی شهروندی سازمانی توسعه داده شده است که تماماً باعث درک و دریافت بیشتر ما از پروژه های مسئوليت اجتماعی و تمرکز بر پیشرفت ترکیه شده است.
با توجه به زمینه خدمات ما, موسسه مشاوره آتا نسبت به مسئوليتهای خود و فعالیت های پیشروانه و وظیفه کمک به اقتصاد و ایجاد اشتغال برای پیشرفت هرچه بهتر ترکیه آگاه بوده و عظم راسخ دارد.
با افتخار اعلام میداریم تا کنون بیش از 1200 خدمات همکاری شرکتی و به بیش از 1500 ارباب رجوع خدمات ارایه داده ایم.
موسسه مشاوره آتا با ارایه خدمات پویای انسانی به مشتریان خود و با استفاده از فناوری سطح بالا و کیفیت برند سعی در ایجاد تمایز هرچه بیشتر با دیگر موسسات دارد. موسسه مشاوره آتا قصد هرچه بالابردن سطح کیفیت برند خود را عرصه فرا مرزی ترکیه دارد تا به مقام رهبری پیشرو در زمینه خدمات در منطقه برسد.

ما چه هستیم
قابل اعتماد
الویت در امور تجاری ملزم به قابل اعتماد بودن است. مشتریان به طور معمول علاقه مند به اعتماد به سازمان با صلاحیت هستند. پس تمرکز اصلی ما معتمئ بودن است و این خصیصه نمایانگر قدرت, دقت ، توانایی و هویت ما است.

احترام قایل بودن
ما نسبت به ارزش ها و قواعد اخلاقی و رعایت این موازین بسیار حساس هستیم. موقعیت اجتماعی و مالی, سمت, سن, جنسیت و هر کدام از دیگر تفاوت ها هیچ یک معیار تمیز دهنده ما نیستند. جهتگیری ما همواره مبتنی بر احترام حرفه ای و تواضع و خوش خویی است.

ساده
هدف ما هرچه ساده کردن زندگی برای مشتریانمان است. چنانچه ما همواره از پیچیدگی, اتلاف زمان و روند های درگیر کننده می پرهیزیم و این امر با توجه به تمرکز بر مسایل و نقطه نظرات دقیق و درست فایق آمده است.