زندگی در ترکیه

https://www.expatguideturkey.com/wp-content/uploads/2015/07/tr.jpg

ترکیه متوجه یک پیشرفت سریع نسبت به پایان سال2003 شده است و پس از آن حرکت قابل ملاحظه ای در اقتصاد و تجارت و با تشویق دولت در بخش خصو صی می کند، که آن را تبدیل به مرکز سرمایه گذاری و تجاری می کند . پایتخت کشور شهر آنکارا است . آنکارا شهر سیاسی فرهنگی و آموزشی است . این شهر ارائه دهنده یک زندگی منظم است . مرکز تمام نهادهای رسمی ترکیه در شهر آنکارا است . بهترین دانشگاه های ترکیه در شهر آنکارا قرار دارد . با توجه به پایتخت بودن کمترین میزان جرم را داراست .

https://www.expatguideturkey.com/wp-content/uploads/2015/07/pano.jpg

همانطور که همه ما می دانیم ، بخودی خود استانبول مرکز تجارت جهان است . با توجه به اطلاعات رسمی ، جمعیت آن بیش از 14 میلیون است . حدود 2 میلیون اتباع خارجی زندگی می کنند . یک پل بین آسیا و اروپا قرار دارد . تقریبا همه شرکت های جهانی دارای دفاتری در استانبول هستند .

https://www.expatguideturkey.com/wp-content/uploads/2015/07/12345.jpg

ترک ها مهمانواز هستند . جامعه ترکیه دارای ویژگی های منحصر به فرد است . شخصی در معرض خطا باشد آنها سکوت نمی کنند . آنها مردم حساسی هستند . نوع زندگی آنها خانوادگی و دختران و پسران تا زمان ازدواج با خانواده های خود زندگی می کنند . ترکیه ای ها مسلمانان مدرنی هستند و واقعا ایمان قوی دارند . مساجد مکان پرستش می باشند به طور همزمان دارای محیط اجتماعی و سنتی نیز هستند . در طول تعطیلات مذهبی ، مردم نزد بستگان خود به دیگر شهرستانها می روند و تعطیلات را با یکدیگر می گزرانند . آنها فوتبال را خیلی دوست دارند و پر مصرفترین نوشیدنی الکی آنها راکی می باشد . راکی یک نوشیدنی ترکیه ای است ، و مهم نیست که چقدر مصرف می کنید ، ، آن در صبح ایجاد هیچ سردردی نمی کند و حتی مستی خوب می دهد . شهرهای ترکیه که مشرف به دریاهای مدیترانه و اژه به معنای واقعی کلمه بهشت تعطیلات هستند . و در دریای مدیترانه ، آلانیا و اژه ، بودروم مرکز سرگرمی ها هستند . در طول فصل تابستان ، زندگی بدون توقف ادامه دارد 7/ 24 . گردشگری یکی از بزرگترین منابع درآمد ترکیه است . . در سال 2014، 36 میلیون توریست از تعطیلات در ترکیه لذت بردن . تعداد زیادی دانشگاه با ارائه آموزش با کیفیت بالا در ترکیه وجود دارد . دانشگاه فنی خاورمیانه ، دانشگاه سابانجی ، دانشگاه بیلکنت و بوآزیچی در رده های بالا هستند .

https://www.expatguideturkey.com/wp-content/uploads/2015/07/sea.jpg

ترکیه یک کشور امن است ، دارای پلیس بسیار منظم و سیستم نظامی است . پلیس با اطمینان از امنیت در داخل شهرها و امنیت خارج از شهرها تا مرزها را ارتش اداره می کند . مفهوم رشوه خواری در ترکیه منسوخ شده است . می توان از ارتش آن به عنوان یکی از قدرتمند ترین ارتش ها در جهان اشاره کرد. در سیستم قضایی آن ، ترکیه تعهدات قانون سوئیس ، قانون بازرگانی آلمان ، و قانون جنایی ایتالیا را اعمال می کند . این ساختار کمی پیچیده است . با این وجود ، در پایان، به اجرای عدالت تحقق می بخشد . مردمی که در ترکیه زندگی می کنند هیچ مشکلی با یکدیگر ندارند ، و هرگز نژادپرستی نداشته است . در یک حادثه بین یک ترک و یک خارجی ، مردم ترکیه طرف حق و ستمديده‌ را می گیرند . این یک ساختار قدرتمند دموکراتیک است ، مردم کاملا در انتخاب آزاد و شیوه زندگی خود را حفظ می کنند و در قانون اساسی از آن حفاظت می شود. راهنمای مهاجرت به ترکیه به عنوان یک منبع طراحی برای ارائه حرفه ای به اتباع خارجی با اطلاعات به روز شده درباره کار در ترکیه با تمرکز ویژه بر روی کار و مجوز اقامت ، سیستم امنیت اجتماعی ترکیه و اصول اولیه حقوق و دستمزد.